Tanított tantárgyak

Pedagógus Tanított tantárgy
Virág Erzsébet Osztályfőnök 1. osztály
Magyar irodalom 1. osztály
Magyar nyelv 1. osztály
Matematika 1. osztály
Ének-zene 1. osztály
Vizuális kultúra 1. osztály
Technika életvitel és gyakorlat 1. osztály
BTMN fejlesztés
SNI tanulók rehabilitációs foglalkoztatása
Differenciált képességfejlesztés 1
   
Kelemenné Hudák Ágnes Osztályfőnök 2. osztály
Etika/Hit-és erkölcstan 1. 2. 5. 6. 7. 8. osztály
Magyar irodalom 2. osztály
Magyar nyelv 2. osztály
Matematika 2. osztály
Környezetismeret 1. 2. 3. 4. osztály
Természetismeret 5. 6. osztály
Vizuális kultúra 2. osztály
Technika életvitel és gyakorlat 2. osztály
Differenciált képességfejlesztés 2
Logika szakkör
 
   
Mazán Attiláné Osztályfőnök 3. osztály
Magyar irodalom 3. osztály
Magyar nyelv 3. osztály
Matematika 3. osztály
Technika életvitel és gyakorlat 1. 3. osztály
Testnevelés és sport 1. 2. 3. 4. osztály
Vizuális kultúra 1. 3. osztály
Differenciált képességfejlesztés
Napközi II.
   
Bábáné Tóth Judit Osztályfőnök 4. osztály
Etika/Hit-és erkölcstan 3. 4. osztály
Magyar irodalom 4. osztály
Magyar nyelv 4. osztály
Matematika 4. osztály
Vizuális kultúra
Technika életvitel és gyakorlat
Ének-zene 4. osztály
Testnevelés és sport 3. 4. osztály
Differenciált képességfejlesztés 4
Kézműves szakkör
Napközi II.
   
Gyüre Éva Eszter Osztályfőnök 5. osztály
Etika/Hit-és erkölcstan 5. 6. 7. 8. osztály
Német nyelv és irodalom 5. 6. 7. osztály
Német népismeret 5. 6. 7. 8. osztály
Nyelvvizsga előkészítő 7. 8. osztály
Bunte Tänze
Napközi II.
Német Differenciált képességfejlesztés
   
Sipos László Osztályfőnök 6. osztály
Informatika 5. 6. osztály
Vizuális kultúra 6. osztály
Ének-zene 5. 6. 7. osztály
Technika életvitel és gyakorlat 5. 6. osztály
Foci alsó
Gitár szakkör
Napközi II.
   
Restyéné Szokolay Csilla Osztályfőnök 7. osztály
Matematika 5. 6. 7. 8. osztály
Technika életvitel és gyakorlat 5. 6. 7. 8. osztály
Vizuális kultúra 7. osztály
Differenciált képességfejlesztés 5. 6. 7. 8. osztály
 
   
Zengő Andrea Osztályfőnök 8. osztály
Történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek 5. 8. osztály
Német nyelv és irodalom 8. osztály
Német népismeret 8. osztály
Testnevelés és sport 5. 6. 7. 8. osztály
Röplabda felső
Foci alsó
Tömegsport
Német differenciált képességfejlesztés
 
   
Pintér Edit Német népismeret 1. 2. 3. 4. osztály
Ének-zene 2. 3. osztály
   
Balogh Éva Magyar nyelv 7. 8. osztály
Magyar irodalom 7. 8. osztály
   
Méhesi József Vizuális kultúra 5. 6. 8. osztály
 
Informatika 4. 7. 8. osztály
Tehetségfejlesztés 6. osztály
Differenciált képességfejlesztés 7. 8. osztály
Napközi III.
   
Hornok Anna Magyar irodalom 5. 6. osztály
Magyar nyelv 5. 6. osztály
Biológia 7. 8. osztály
Környezetismeret 1. osztály
Ének-zene 8. osztály
Etika/Hit-és erkölcstan 1. 2. osztály
Napközi II.
Differenciált képességfejlesztés 5. 6. 7. 8. osztály
   
Káposzta Mercédesz Német nyelv és irodalom 1. 2. 3. 4. osztály
  Német szakkör alsó
Német differenciált képességfejlesztés alsó